Latest Results


Add Subtitle Here

  • Date & Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Venue
  • Commnet
  • More
  • 11:30
  • S.Q.U.A.D Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Exeter Storm
  • Ernest Bevin College
  • MS 55 - Semi Final
  • Team Sheet
  • Venue: Ernest Bevin College
  • 14:30
  • Wigan Seahawks
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Oxford Volleyball Club Men
  • St Edmund Arrowsmith Catholic High School
  • MS 54 - Semi Final
  • Team Sheet
  • Venue: St Edmund Arrowsmith Catholic High School
  • 14:00
  • Liverpool
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Sheffield VC (M1)
  • Holly Lodge Girl's College
  • M2N 46
  • Team Sheet
  • Venue: Holly Lodge Girl's College
  • 12:45
  • Wessex Men 1
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Richmond Bucks
  • Parkstone Grammar School
  • M2S 47
  • Team Sheet
  • Venue: Parkstone Grammar School
  • 13:00
  • DARKSTAR Derbyshire W
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Leeds Gorse Women's 1
  • Landau Forte College
  • WSL 64
  • Team Sheet
  • Venue: Landau Forte College
  • 12:30
  • Norwich Spikers Women
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Loughborough Students Womens
  • Parkin Sports Centre
  • W2C 54
  • Team Sheet
  • Venue: Parkin Sports Centre
  • 14:30
  • Norwich Spikers Women
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Coventry & Warwick Riga 2
  • Parkin Sports Centre
  • W2C 37
  • Team Sheet
  • Venue: Parkin Sports Centre
  • 12:00
  • Manchester Liberators Volleyball Club
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Leeds Gorse Womens 3
  • Fairfield High School
  • W3N 16a
  • Team Sheet
  • Venue: Fairfield High School
  • 13:30
  • Leeds Gorse Womens 3
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Chester Amazons
  • Fairfield High School
  • W3N 16b
  • Team Sheet
  • Venue: Fairfield High School
  • 11:30
  • Black Country Women 2
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Leicester Athena W2
  • Cleobury Mortimer Sports Centre
  • W3C 19a
  • Team Sheet
  • Venue: Cleobury Mortimer Sports Centre
  • 13:00
  • Leicester Athena W2
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Black Country Women
  • Cleobury Mortimer Sports Centre
  • W3C 19b
  • Team Sheet
  • Venue: Cleobury Mortimer Sports Centre
  • 14:30
  • Black Country Women 2
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Black Country Women
  • Cleobury Mortimer Sports Centre
  • W3C 19c
  • Team Sheet
  • Venue: Cleobury Mortimer Sports Centre
  • 14:45
  • Malory Eagles UEL M
  • 3 (T) V 2 (T)
  • University of Nottingham Volleyball Men
  • Ernest Bevin College
  • MC 72 - Semi Final
  • Team Sheet
  • Venue: Ernest Bevin College
  • 15:00
  • Durham Palatinates Men's
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Essex Rebels Men
  • Graham Sports Centre
  • MC 72 - Semi Final
  • Team Sheet
  • Venue: Graham Sports Centre
  • 12:00
  • Durham Palatinates Women's
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Essex Rebels Women
  • Graham Sports Centre
  • WC 57 - Semi Final
  • Team Sheet
  • Venue: Graham Sports Centre
  • 12:30
  • Team Sunderland
  • 0 (T) V 3 (T)
  • University of Nottingham Volleyball Men
  • Sunderland University (Cityspace)
  • MSL 67
  • Team Sheet
  • Venue: Sunderland University (Cityspace)
  • 15:00
  • Essex Rebels Men
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Malory Eagles UEL M
  • Essex Sport Arena
  • MSL 80
  • Team Sheet
  • Venue: Essex Sport Arena
  • 13:00
  • Manchester Marvels
  • 2 (T) V 3 (T)
  • London Aces
  • Fairfield High School
  • M1 52
  • Team Sheet
  • Venue: Fairfield High School
  • 13:00
  • Tamworth Spartans
  • 1 (T) V 3 (T)
  • London Giants (M)
  • Wilnecote Leisure Centre
  • M1 51
  • Team Sheet
  • Venue: Wilnecote Leisure Centre
  • 12:30
  • London Baks
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Hounslow VC
  • Castle Green Sport Centre
  • M2C 43
  • Team Sheet
  • Venue: Castle Green Sport Centre
  • 11:00
  • Wigan Seahawks
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Intervolley Manchester
  • St Edmund Arrowsmith Catholic High School
  • M3NW 17a
  • Team Sheet
  • Venue: St Edmund Arrowsmith Catholic High School
  • 12:00
  • Chester Men
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Newcastle Staffs Men 2
  • Ellesmere Port Church of England Academy
  • M3NW 18a
  • Team Sheet
  • Venue: Ellesmere Port Church of England Academy
  • 12:00
  • Intervolley Manchester
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Manchester Marvels Marauders
  • St Edmund Arrowsmith Catholic High School
  • M3NW 17b
  • Team Sheet
  • Venue: St Edmund Arrowsmith Catholic High School
  • 13:00
  • Urmston Grammar Volleyball M1
  • 0 (T) V 0 (T)
  • Liverpool U18 Boys
  • Urmston Grammar School
  • M3NW 19a
  • Team Sheet
  • Venue: Urmston Grammar School
  • 13:30
  • Newcastle Staffs Men 2
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Manchester Moss Side Men
  • Ellesmere Port Church of England Academy
  • M3NW 18b
  • Team Sheet
  • Venue: Ellesmere Port Church of England Academy
  • 14:00
  • Liverpool U18 Boys
  • 0 (T) V 0 (T)
  • Manchester Marvels Mavericks
  • Urmston Grammar School
  • M3NW 19b
  • Team Sheet
  • Venue: Urmston Grammar School
  • 14:00
  • Urmston Grammar Volleyball M1
  • 0 (T) V 0 (T)
  • Manchester Marvels Mavericks
  • Urmston Grammar School
  • M3NW 19c
  • Team Sheet
  • Venue: Urmston Grammar School
  • 14:00
  • Wigan Seahawks
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Manchester Marvels Marauders
  • St Edmund Arrowsmith Catholic High School
  • M3NW 17c
  • Team Sheet
  • Venue: St Edmund Arrowsmith Catholic High School
  • 14:30
  • Chester Men
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Manchester Moss Side Men
  • Ellesmere Port Church of England Academy
  • M3NW 18c
  • Team Sheet
  • Venue: Ellesmere Port Church of England Academy
  • 11:00
  • Wombourne V.C. Mens 2
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Sheffield VC (M2)
  • Dudley Evolve
  • M3NC 27a
  • Team Sheet
  • Venue: Dudley Evolve
  • 12:30
  • Sheffield VC (M2)
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Nottingham Rockets (M1)
  • Dudley Evolve
  • M3NC 27b
  • Team Sheet
  • Venue: Dudley Evolve
  • 13:30
  • Wombourne V.C. Mens 2
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Nottingham Rockets (M1)
  • Dudley Evolve
  • M3NC 27c
  • Team Sheet
  • Venue: Dudley Evolve
  • 09:30
  • Essex Estonians
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Leicester Volleyball Club
  • St John Payne School
  • M3SE 21a
  • Team Sheet
  • Venue: St John Payne School
  • 10:30
  • Rhinos Volleyball Cambridge Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • GNG Bedford
  • North Cambridge Academy
  • M3SE 20c
  • Team Sheet
  • Venue: North Cambridge Academy
  • 11:00
  • Leicester Volleyball Club
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Onyx Men London
  • St John Payne School
  • M3SE 21b
  • Team Sheet
  • Venue: St John Payne School
  • 12:00
  • Essex Estonians
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Onyx Men London
  • St John Payne School
  • M3SE 21c
  • Team Sheet
  • Venue: St John Payne School
  • 12:30
  • Invicta Volleyball Men
  • 2 (T) V 3 (T)
  • GNG Bedford
  • North Cambridge Academy
  • M3SE 20b
  • Team Sheet
  • Venue: North Cambridge Academy
  • 14:30
  • Rhinos Volleyball Cambridge Men
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Invicta Volleyball Men
  • North Cambridge Academy
  • M3SE 20a
  • Team Sheet
  • Venue: North Cambridge Academy
  • 13:45
  • Weymouth Waves
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Southampton Volleyball Club Men
  • Redlands Community Sports Hub
  • M3SW 18
  • Team Sheet
  • Venue: Redlands Community Sports Hub
  • 12:30
  • Essex Rebels Women
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Malory Eagles UEL W
  • Essex Sport Arena
  • WSL 79
  • Team Sheet
  • Venue: Essex Sport Arena
  • 12:00
  • Southampton Ladies 1
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Stockport Volleyball Club Women (W)
  • Woodlands Community School
  • W1 62
  • Team Sheet
  • Venue: Woodlands Community School
  • 15:30
  • Manchester Marvels Mayhem
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Leeds Gorse Women's 2
  • Fairfield High School
  • W2N 45
  • Team Sheet
  • Venue: Fairfield High School
  • 16:00
  • Tamworth Spartans*
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Sheffield VC (W1)
  • Wilnecote Leisure Centre
  • W2N 44
  • Team Sheet
  • Venue: Wilnecote Leisure Centre
  • 11:30
  • Herts VC
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Essex Trinity
  • Queens School
  • W2C 38
  • Team Sheet
  • Venue: Queens School
  • 11:30
  • Hull Thunder Ladies
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Manchester Marvels Magic
  • Steve Prescott Sports Centre
  • W3N 21a
  • Team Sheet
  • Venue: Steve Prescott Sports Centre
  • 12:30
  • Manchester Moss Side Jaguars Women
  • 3 (T) V 2 (T)
  • York Falcons
  • Moss Side Leisure Centre
  • W3N 20a
  • Team Sheet
  • Venue: Moss Side Leisure Centre
  • 13:00
  • Manchester Marvels Magic
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Leeds Gorse Womens 3
  • Steve Prescott Sports Centre
  • W3N 21b
  • Team Sheet
  • Venue: Steve Prescott Sports Centre
  • 14:00
  • Hull Thunder Ladies
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Leeds Gorse Womens 3
  • Steve Prescott Sports Centre
  • W3N 21c
  • Team Sheet
  • Venue: Steve Prescott Sports Centre
  • 14:00
  • York Falcons
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Chester Amazons
  • Moss Side Leisure Centre
  • W3N 20b
  • Team Sheet
  • Venue: Moss Side Leisure Centre
  • 15:00
  • Manchester Moss Side Jaguars Women
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Chester Amazons
  • Moss Side Leisure Centre
  • W3N 20c
  • Team Sheet
  • Venue: Moss Side Leisure Centre
  • 12:00
  • Darkstar Derbyshire II W
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Lincoln Cannons Women
  • Landau Forte College
  • W3C 18a
  • Team Sheet
  • Venue: Landau Forte College
  • 12:00
  • Newcastle Staffs Ladies
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Black Country Women
  • Madeley High School
  • W3C 17a
  • Team Sheet
  • Venue: Madeley High School
  • 13:30
  • Black Country Women
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Wombourne V.C. Women
  • Madeley High School
  • W3C 17b
  • Team Sheet
  • Venue: Madeley High School
  • 13:30
  • Lincoln Cannons Women
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Black Country Women 2
  • Landau Forte College
  • W3C 18b
  • Team Sheet
  • Venue: Landau Forte College
  • 14:30
  • Darkstar Derbyshire II W
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Black Country Women 2
  • Landau Forte College
  • W3C 18c
  • Team Sheet
  • Venue: Landau Forte College
  • 15:00
  • Newcastle Staffs Ladies
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Wombourne V.C. Women
  • Madeley High School
  • W3C 17c
  • Team Sheet
  • Venue: Madeley High School
  • 12:00
  • Dartford Warriors
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Richmond 3
  • Beths Grammar School
  • W3SE 16a
  • Team Sheet
  • Venue: Beths Grammar School
  • 13:30
  • Richmond 3
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Spelthorne Sharks (L1)
  • Beths Grammar School
  • W3SE 16b
  • Team Sheet
  • Venue: Beths Grammar School
  • 14:30
  • Dartford Warriors
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Spelthorne Sharks (L1)
  • Beths Grammar School
  • W3SE 16c
  • Team Sheet
  • Venue: Beths Grammar School
  • 12:30
  • Stockport Volleyball Club Men (M)
  • 1 (T) V 3 (T)
  • IBB Polonia London
  • Life Leisure Brinnington Park
  • MSL 65
  • Team Sheet
  • Venue: Life Leisure Brinnington Park
  • 14:00
  • Newcastle Staffs Men 1
  • 3 (T) V 2 (T)
  • University of Nottingham Volleyball Men
  • Sir Stanley Matthews Sports Centre
  • MSL 51
  • Team Sheet
  • Venue: Sir Stanley Matthews Sports Centre
  • 16:30
  • Richmond Docklands
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Leeds Gorse Men's 1
  • Kingston College Arena
  • MSL 66
  • Team Sheet
  • Venue: Kingston College Arena
  • 16:30
  • Coventry and Warwick Riga 1
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Essex Blaze
  • Alan Higgs Centre
  • M1 16
  • Team Sheet
  • Venue: Alan Higgs Centre
  • 11:00
  • DARKSTAR Derbyshire
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Loughborough Students Mens
  • Derbyshire Volleyball Centre (Derby Moor)
  • M2N 38
  • Team Sheet
  • Venue: Derbyshire Volleyball Centre (Derby Moor)
  • 13:30
  • Sheffield VC (M1)
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Harrogate Volleyball Club
  • All Saints Sports Centre
  • M2N 33
  • Team Sheet
  • Venue: All Saints Sports Centre
  • 11:30
  • MK City Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Dartford Crossers
  • Glebe Farm School
  • M2C 40
  • Team Sheet
  • Venue: Glebe Farm School
  • 12:00
  • Guildford International
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Exeter Storm
  • The Ashcombe Volleyball Centre
  • M2S 39
  • Team Sheet
  • Venue: The Ashcombe Volleyball Centre
  • 14:45
  • Wessex Men 1
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Bristol VC Men
  • Parkstone Grammar School
  • M2S 40
  • Team Sheet
  • Venue: Parkstone Grammar School
  • 15:30
  • Spelthorne Lions (M1)
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Richmond Bucks
  • St. James School
  • M2S 29
  • Team Sheet
  • Venue: St. James School
  • 12:30
  • York Vikings
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Kings of Court Boston Men
  • Joseph Rowntree School
  • M3NC 26
  • Team Sheet
  • Venue: Joseph Rowntree School
  • 13:00
  • Black Country Men 2
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Leeds Gorse Men's 2
  • Redhill School Sports Hall
  • M3NC 5c
  • Team Sheet
  • Venue: Redhill School Sports Hall
  • 14:00
  • Urbond VC Portsmouth Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Bedminster Volleyball Men
  • Priory Community Sports Centre
  • M3SW 17c
  • Team Sheet
  • Venue: Priory Community Sports Centre
  • 12:45
  • London Lionhearts
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Leeds Gorse Women's 1
  • Ernest Bevin College
  • WSL 89
  • Team Sheet
  • Venue: Ernest Bevin College
  • 13:45
  • DARKSTAR Derbyshire W
  • 3 (T) V 1 (T)
  • University of Nottingham Volleyball Women
  • Derbyshire Volleyball Centre (Derby Moor)
  • WSL 66
  • Team Sheet
  • Venue: Derbyshire Volleyball Centre (Derby Moor)
  • 14:30
  • Coventry & Warwick Riga 1
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Cambridge ARU Women
  • Alan Higgs Centre
  • WSL 67
  • Team Sheet
  • Venue: Alan Higgs Centre
  • 12:30
  • Dartford Chargers
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Richmond 1
  • Dartford Technology College
  • W1 60
  • Team Sheet
  • Venue: Dartford Technology College
  • 12:45
  • Wessex Women 1
  • 3 (T) V 0 (T)
  • London Inter Crocs
  • Parkstone Grammar School
  • W1 61
  • Team Sheet
  • Venue: Parkstone Grammar School
  • 13:45
  • Everton Belugas
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Bristol VC 1
  • Litherland High School
  • W1 27
  • Team Sheet
  • Venue: Litherland High School
  • 15:30
  • Sheffield VC (W1)
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Manchester Marvels Mayhem
  • All Saints Sports Centre
  • W2N 36
  • Team Sheet
  • Venue: All Saints Sports Centre
  • 14:00
  • Northampton
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Loughborough Students Womens
  • Moulton College
  • W2C 14
  • Team Sheet
  • Venue: Moulton College
  • 12:00
  • Ashcombe Dorking 1
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Cardiff Falcons
  • The Ashcombe Volleyball Centre
  • W2S 39
  • Team Sheet
  • Venue: The Ashcombe Volleyball Centre
  • 13:45
  • Team South Wales
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Bristol VC 2
  • Eastern Community Campus
  • W2S 40
  • Team Sheet
  • Venue: Eastern Community Campus
  • 13:45
  • Team Sunderland
  • 0 (T) V 3 (T)
  • IBB Polonia London
  • Sunderland University (Cityspace)
  • MSL 64
  • Team Sheet
  • Venue: Sunderland University (Cityspace)
  • 15:00
  • London Giants (M)
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Essex Blaze
  • Caius House Youth Centre
  • M1 47
  • Team Sheet
  • Venue: Caius House Youth Centre
  • 16:00
  • Tamworth Spartans
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Cambridge ARU Men
  • Wilnecote Leisure Centre
  • M1 13
  • Team Sheet
  • Venue: Wilnecote Leisure Centre
  • 11:30
  • Dartford Crossers
  • 1 (T) V 3 (T)
  • London Baks
  • Dartford Technology College
  • M2C 38
  • Team Sheet
  • Venue: Dartford Technology College
  • 12:30
  • Hounslow VC
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Wombourne V.C. Mens 1
  • Lampton School
  • M2C 36
  • Team Sheet
  • Venue: Lampton School
  • 14:15
  • Newmarket VC
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Norwich Spikers Men
  • Newmarket Leisure Centre
  • M2C 37
  • Team Sheet
  • Venue: Newmarket Leisure Centre
  • 11:30
  • Bristol VC Men
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Spelthorne Lions (M1)
  • Avanti Gardens School
  • M2S 38
  • Team Sheet
  • Venue: Avanti Gardens School
  • 12:00
  • Chester Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Manchester Marvels Mavericks
  • Ellesmere Port Church of England Academy
  • M3NW 16a
  • Team Sheet
  • Venue: Ellesmere Port Church of England Academy
  • 13:30
  • Manchester Marvels Mavericks
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Intervolley Manchester
  • Ellesmere Port Church of England Academy
  • M3NW 16b
  • Team Sheet
  • Venue: Ellesmere Port Church of England Academy
  • 14:30
  • Chester Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Intervolley Manchester
  • Ellesmere Port Church of England Academy
  • M3NW 16c
  • Team Sheet
  • Venue: Ellesmere Port Church of England Academy
  • 14:15
  • Nottingham Rockets (M1)
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Black Country Men 2
  • Redhill School Sports Hall
  • M3NC 25a
  • Team Sheet
  • Venue: Redhill School Sports Hall
  • 10:30
  • Rhinos Volleyball Cambridge Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • London Wildcats
  • North Cambridge Academy
  • M3SE 19c
  • Team Sheet
  • Venue: North Cambridge Academy
  • 11:30
  • Leicester Volleyball Club
  • 3 (T) V 0 (T)
  • London Wildcats
  • North Cambridge Academy
  • M3SE 16a
  • Team Sheet
  • Venue: North Cambridge Academy
  • 12:00
  • Leicester Volleyball Club
  • 3 (T) V 0 (T)
  • London Wildcats
  • North Cambridge Academy
  • M3SE 19b
  • Team Sheet
  • Venue: North Cambridge Academy
  • 13:00
  • Rhinos Volleyball Cambridge Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Leicester Volleyball Club
  • North Cambridge Academy
  • M3SE 19a
  • Team Sheet
  • Venue: North Cambridge Academy
  • 10:30
  • Worthing Men's 1
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Weymouth Waves
  • Southwick Leisure Centre
  • M3SW 14a
  • Team Sheet
  • Venue: Southwick Leisure Centre
  • 11:30
  • Southampton Volleyball Club Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Urbond VC Portsmouth Men
  • Itchen College Sports Centre
  • M3SW 15b
  • Team Sheet
  • Venue: Itchen College Sports Centre
  • 12:00
  • Weymouth Waves
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Reading Aces Men
  • Southwick Leisure Centre
  • M3SW 14b
  • Team Sheet
  • Venue: Southwick Leisure Centre
  • 13:00
  • Worthing Men's 1
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Reading Aces Men
  • Southwick Leisure Centre
  • M3SW 14c
  • Team Sheet
  • Venue: Southwick Leisure Centre
  • 14:00
  • Cardiff Panthers
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Bedminster Volleyball Men
  • Fitzalan Highschool
  • M3SW 16
  • Team Sheet
  • Venue: Fitzalan Highschool
  • 14:30
  • Coventry & Warwick Riga 1
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Team SideOut Polonia (London)
  • Alan Higgs Centre
  • WSL 78
  • Team Sheet
  • Venue: Alan Higgs Centre
  • 12:00
  • Southampton Ladies 1
  • 3 (T) V 0 (T)
  • MK City
  • Woodlands Community School
  • W1 7
  • Team Sheet
  • Venue: Woodlands Community School
  • 12:30
  • London Inter Crocs
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Leicester Athena W1
  • Haverstock School
  • W1 59
  • Team Sheet
  • Venue: Haverstock School
  • 14:00
  • Dartford Chargers
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Stockport Volleyball Club Women (W)
  • Dartford Technology College
  • W1 58
  • Team Sheet
  • Venue: Dartford Technology College
  • 14:30
  • Bristol VC 1
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Richmond 1
  • Avanti Gardens School
  • W1 57
  • Team Sheet
  • Venue: Avanti Gardens School
  • 13:00
  • Manchester Marvels Mystics
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Team Sunderland w
  • Fairfield High School
  • W2N 41
  • Team Sheet
  • Venue: Fairfield High School
  • 13:00
  • Tamworth Spartans*
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Leeds Gorse Women's 2
  • Wilnecote Leisure Centre
  • W2N 38
  • Team Sheet
  • Venue: Wilnecote Leisure Centre
  • 15:20
  • Manchester Marvels Mayhem
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Everton Narwhals
  • Fairfield High School
  • W2N 42
  • Team Sheet
  • Venue: Fairfield High School
  • 11:30
  • Herts VC
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Rhinos Volleyball Cambridge Women
  • Queens School
  • W2C 36
  • Team Sheet
  • Venue: Queens School
  • 12:30
  • London Giants (W)
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Ashcombe Dorking 1
  • Caius House Youth Centre
  • W2S 37
  • Team Sheet
  • Venue: Caius House Youth Centre
  • 11:00
  • Wombourne V.C. Women
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Darkstar Derbyshire II W
  • Dudley Evolve
  • W3C 15a
  • Team Sheet
  • Venue: Dudley Evolve
  • 12:30
  • Darkstar Derbyshire II W
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Black Country Women
  • Dudley Evolve
  • W3C 15b
  • Team Sheet
  • Venue: Dudley Evolve
  • 12:30
  • Lincoln Cannons Women
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Newcastle Staffs Ladies
  • Riseholme College (Showground Campus)
  • W3C 16a
  • Team Sheet
  • Venue: Riseholme College (Showground Campus)
  • 13:30
  • Newcastle Staffs Ladies
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Leicester Athena W2
  • Riseholme College (Showground Campus)
  • W3C 16b
  • Team Sheet
  • Venue: Riseholme College (Showground Campus)
  • 13:30
  • Wombourne V.C. Women
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Black Country Women
  • Dudley Evolve
  • W3C 15c
  • Team Sheet
  • Venue: Dudley Evolve
  • 14:30
  • Lincoln Cannons Women
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Leicester Athena W2
  • Riseholme College (Showground Campus)
  • W3C 16c
  • Team Sheet
  • Venue: Riseholme College (Showground Campus)
  • 11:30
  • Onyx Women London
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Tendring Ladies
  • Kensington Aldridge Academy
  • W3SE 17a
  • Team Sheet
  • Venue: Kensington Aldridge Academy
  • 12:30
  • Tendring Ladies
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Reading Aces
  • Kensington Aldridge Academy
  • W3SE 17b
  • Team Sheet
  • Venue: Kensington Aldridge Academy
  • 13:30
  • Onyx Women London
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Reading Aces
  • Kensington Aldridge Academy
  • W3SE 17c
  • Team Sheet
  • Venue: Kensington Aldridge Academy
  • 11:00
  • Plymouth UTV (Unity Through Volleyball)
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Cheltenham & Gloucester Ladies
  • Coombe Dean School
  • W3SW 9a
  • Team Sheet
  • Venue: Coombe Dean School
  • 12:30
  • Cheltenham & Gloucester Ladies
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Plymouth Mayflower VC
  • Coombe Dean School
  • W3SW 9b
  • Team Sheet
  • Venue: Coombe Dean School
  • 13:30
  • Plymouth UTV (Unity Through Volleyball)
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Plymouth Mayflower VC
  • Coombe Dean School
  • W3SW 9c
  • Team Sheet
  • Venue: Coombe Dean School
  • 12:00
  • Stockport Volleyball Club Men (M)
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Durham Palatinates Men's
  • Life Leisure Brinnington Park
  • MSL 60
  • Team Sheet
  • Venue: Life Leisure Brinnington Park
  • 12:30
  • Team Sunderland
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Leeds Gorse Men's 1
  • Sunderland University (Cityspace)
  • MSL 63
  • Team Sheet
  • Venue: Sunderland University (Cityspace)
  • 13:00
  • University of Nottingham Volleyball Men
  • 0 (T) V 3 (T)
  • IBB Polonia London
  • David Ross Sports Village
  • MSL 61
  • Team Sheet
  • Venue: David Ross Sports Village
  • 14:00
  • Newcastle Staffs Men 1
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Malory Eagles UEL M
  • Sir Stanley Matthews Sports Centre
  • MSL 59
  • Team Sheet
  • Venue: Sir Stanley Matthews Sports Centre
  • 16:30
  • Richmond Docklands
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Essex Rebels Men
  • Kingston College Arena
  • MSL 62
  • Team Sheet
  • Venue: Kingston College Arena
  • 13:30
  • London Aces
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Weymouth Beach
  • Lambeth Academy
  • M1 45
  • Team Sheet
  • Venue: Lambeth Academy
  • 14:00
  • Harrogate Volleyball Club
  • 1 (T) V 3 (T)
  • DARKSTAR Derbyshire
  • Rossett Sports Centre
  • M2N 37
  • Team Sheet
  • Venue: Rossett Sports Centre
  • 11:00
  • Cambridge VC Men
  • 3 (T) V 2 (T)
  • MK City Men
  • North Cambridge Academy
  • M2C 39
  • Team Sheet
  • Venue: North Cambridge Academy
  • 15:00
  • City of Bristol
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Spelthorne Lions (M1)
  • Oasis Academy Brislington
  • M2S 35
  • Team Sheet
  • Venue: Oasis Academy Brislington
  • 15:30
  • Exeter Storm
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Wiltshire Mavericks
  • Riverside Leisure Centre
  • M2S 3
  • Team Sheet
  • Venue: Riverside Leisure Centre
  • 13:00
  • Liverpool U18 Boys
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Manchester Moss Side Men
  • Holly Lodge Girl's College
  • M3NW 15a
  • Team Sheet
  • Venue: Holly Lodge Girl's College
  • 14:30
  • Manchester Moss Side Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Wigan Seahawks
  • Holly Lodge Girl's College
  • M3NW 15b
  • Team Sheet
  • Venue: Holly Lodge Girl's College
  • 15:30
  • Liverpool U18 Boys
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Wigan Seahawks
  • Holly Lodge Girl's College
  • M3NW 15c
  • Team Sheet
  • Venue: Holly Lodge Girl's College
  • 11:30
  • Leeds Gorse Men's 2
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Kings of Court Boston Men
  • The Ruth Gorse Academy
  • M3NC 24a
  • Team Sheet
  • Venue: The Ruth Gorse Academy
  • 13:00
  • Kings of Court Boston Men
  • 2 (T) V 3 (T)
  • York Vikings
  • The Ruth Gorse Academy
  • M3NC 24b
  • Team Sheet
  • Venue: The Ruth Gorse Academy
  • 14:00
  • Leeds Gorse Men's 2
  • 2 (T) V 3 (T)
  • York Vikings
  • The Ruth Gorse Academy
  • M3NC 24c
  • Team Sheet
  • Venue: The Ruth Gorse Academy
  • 13:00
  • Cambridge ARU Women
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Malory Eagles UEL W
  • North Cambridge Academy
  • WSL 60
  • Team Sheet
  • Venue: North Cambridge Academy
  • 14:45
  • Coventry & Warwick Riga 1
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Durham Palatinates Women's
  • Alan Higgs Centre
  • WSL 61
  • Team Sheet
  • Venue: Alan Higgs Centre
  • 16:00
  • University of Nottingham Volleyball Women
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Team SideOut Polonia (London)
  • David Ross Sports Village
  • WSL 62
  • Team Sheet
  • Venue: David Ross Sports Village
  • 18:00
  • London Lionhearts
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Essex Rebels Women
  • Mulberry Shoreditch Academy
  • WSL 63
  • Team Sheet
  • Venue: Mulberry Shoreditch Academy
  • 12:30
  • Bristol VC 1
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Leicester Athena W1
  • Avanti Gardens School
  • W1 56
  • Team Sheet
  • Venue: Avanti Gardens School
  • 12:45
  • Wessex Women 1
  • 3 (T) V 0 (T)
  • MK City
  • Parkstone Grammar School
  • W1 12
  • Team Sheet
  • Venue: Parkstone Grammar School
  • 16:00
  • London Inter Crocs
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Stockport Volleyball Club Women (W)
  • Haverstock School
  • W1 5
  • Team Sheet
  • Venue: Haverstock School
  • 15:30
  • Team Sunderland w
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Everton Narwhals
  • Sunderland University (Cityspace)
  • W2N 37
  • Team Sheet
  • Venue: Sunderland University (Cityspace)
  • 12:45
  • Coventry & Warwick Riga 2
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Essex Trinity
  • Alan Higgs Centre
  • W2C 35
  • Team Sheet
  • Venue: Alan Higgs Centre
  • 11:00
  • The Miners Doncaster Ladies
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Hull Thunder Ladies
  • Campsmount Academy
  • W3N 17a
  • Team Sheet
  • Venue: Campsmount Academy
  • 12:30
  • Hull Thunder Ladies
  • 3 (T) V 1 (T)
  • York Falcons
  • Campsmount Academy
  • W3N 17b
  • Team Sheet
  • Venue: Campsmount Academy
  • 13:30
  • The Miners Doncaster Ladies
  • 3 (T) V 0 (T)
  • York Falcons
  • Campsmount Academy
  • W3N 17c
  • Team Sheet
  • Venue: Campsmount Academy
  • 10:00
  • Nottingham Rockets (W1)
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Black Country Women 2
  • Southglade Leisure Centre
  • W3C 14a
  • Team Sheet
  • Venue: Southglade Leisure Centre
  • 11:30
  • Black Country Women 2
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Ashfield Vipers
  • Southglade Leisure Centre
  • W3C 14b
  • Team Sheet
  • Venue: Southglade Leisure Centre
  • 19:15
  • London Wildcats
  • 2 (T) V 3 (T)
  • GNG Bedford
  • Trinity Arts & Leisure
  • M3SE 16b
  • Team Sheet
  • Venue: Trinity Arts & Leisure
  • 19:30
  • Richmond 2
  • 0 (T) V 3 (T)
  • London Giants (W)
  • Kingston College Arena
  • W2S 7
  • Team Sheet
  • Venue: Kingston College Arena
  • 09:45
  • Student Team A
  • 0 (T) V 0 (T)
  • Student Team B
  • UEA Norwich Sportspark
  • Student Cup Finals - Day 2
  • Team Sheet
  • Venue: UEA Norwich Sportspark
  • 14:30
  • Leeds Gorse Men's 1
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Richmond Docklands
  • The Ruth Gorse Academy
  • MSL 58
  • Team Sheet
  • Venue: The Ruth Gorse Academy
  • 16:30
  • IBB Polonia London
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Essex Rebels Men
  • Northolt High school
  • MSL 38
  • Team Sheet
  • Venue: Northolt High school
  • 11:30
  • Sheffield VC (M2)
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Leeds Gorse Men's 2
  • The Stephen Longfellow Academy
  • M3NC 5b
  • Team Sheet
  • Venue: The Stephen Longfellow Academy
  • 12:45
  • Essex Estonians
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Northampton VC
  • St John Payne School
  • M3SE 29
  • Team Sheet
  • Venue: St John Payne School
  • 12:00
  • Leeds Gorse Women's 1
  • 3 (T) V 1 (T)
  • London Lionhearts
  • The Ruth Gorse Academy
  • WSL 59
  • Team Sheet
  • Venue: The Ruth Gorse Academy
  • 13:00
  • Team SideOut Polonia (London)
  • 3 (T) V 0 (T)
  • DARKSTAR Derbyshire W
  • University of East London (Sports Dock)
  • WSL 6
  • Team Sheet
  • Venue: University of East London (Sports Dock)
  • 12:30
  • Richmond 1
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Leicester Athena W1
  • Kingston College Arena
  • W1 55
  • Team Sheet
  • Venue: Kingston College Arena
  • 12:45
  • Wessex Women 1
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Southampton Ladies 1
  • Parkstone Grammar School
  • W1 85
  • Team Sheet
  • Venue: Parkstone Grammar School
  • 12:30
  • Oxford Eagles
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Rhinos Volleyball Cambridge Women
  • Ferry Leisure Centre
  • W2C 34
  • Team Sheet
  • Venue: Ferry Leisure Centre
  • 11:30
  • Bristol VC 2
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Richmond 2
  • Avanti Gardens School
  • W2S 35
  • Team Sheet
  • Venue: Avanti Gardens School
  • 11:00
  • Wombourne V.C. Women
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Ashfield Vipers
  • Dudley Evolve
  • W3C 10a
  • Team Sheet
  • Venue: Dudley Evolve
  • 12:30
  • Ashfield Vipers
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Black Country Women 2
  • Dudley Evolve
  • W3C 10b
  • Team Sheet
  • Venue: Dudley Evolve
  • 13:30
  • Wombourne V.C. Women
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Black Country Women 2
  • Dudley Evolve
  • W3C 10c
  • Team Sheet
  • Venue: Dudley Evolve
  • 11:30
  • Sussex Dolphins 2
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Tendring Ladies
  • The Ashcombe Volleyball Centre
  • W3SE 3a
  • Team Sheet
  • Venue: The Ashcombe Volleyball Centre
  • 12:00
  • Richmond 3
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Essex Estonians Ladies
  • Kingston College Arena
  • W3SE 24a
  • Team Sheet
  • Venue: Kingston College Arena
  • 13:00
  • Tendring Ladies
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Dartford Warriors
  • The Ashcombe Volleyball Centre
  • W3SE 3b
  • Team Sheet
  • Venue: The Ashcombe Volleyball Centre
  • 13:30
  • Essex Estonians Ladies
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Reading Aces
  • Kingston College Arena
  • W3SE 24b
  • Team Sheet
  • Venue: Kingston College Arena
  • 14:00
  • Sussex Dolphins 2
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Dartford Warriors
  • The Ashcombe Volleyball Centre
  • W3SE 3c
  • Team Sheet
  • Venue: The Ashcombe Volleyball Centre
  • 14:30
  • Richmond 3
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Reading Aces
  • Kingston College Arena
  • W3SE 24c
  • Team Sheet
  • Venue: Kingston College Arena
  • 13:15
  • Plymouth
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Cheltenham & Gloucester Ladies
  • Bournside School
  • W3SW 2c
  • Team Sheet
  • Venue: Bournside School
  • 09:45
  • Student Team A
  • 0 (T) V 0 (T)
  • Student Team B
  • UEA Norwich Sportspark
  • Student Cup Finals - Day 1
  • Team Sheet
  • Venue: UEA Norwich Sportspark
  • 14:00
  • Newcastle Staffs Men 1
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Stockport Volleyball Club Men (M)
  • Sir Stanley Matthews Sports Centre
  • MSL 46
  • Team Sheet
  • Venue: Sir Stanley Matthews Sports Centre
  • 14:45
  • Durham Palatinates Men's
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Richmond Docklands
  • Graham Sports Centre
  • MSL 57
  • Team Sheet
  • Venue: Graham Sports Centre
  • 17:00
  • Essex Rebels Men
  • 3 (T) V 1 (T)
  • University of Nottingham Volleyball Men
  • Essex Sport Arena
  • MSL 56
  • Team Sheet
  • Venue: Essex Sport Arena
  • 12:45
  • Weymouth Beach
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Essex Blaze
  • Redlands Community Sports Hub
  • M1 41
  • Team Sheet
  • Venue: Redlands Community Sports Hub
  • 13:00
  • Black Country Men 1
  • 2 (T) V 3 (T)
  • London Giants (M)
  • Cleobury Mortimer Sports Centre
  • M1 43
  • Team Sheet
  • Venue: Cleobury Mortimer Sports Centre
  • 11:30
  • Bristol VC Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Guildford International
  • Avanti Gardens School
  • M2S 34
  • Team Sheet
  • Venue: Avanti Gardens School
  • 15:30
  • Spelthorne Lions (M1)
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Exeter Storm
  • St. James School
  • M2S 41
  • Team Sheet
  • Venue: St. James School
  • 15:30
  • Black Country Men 2
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Darkstar Derbyshire II
  • Cleobury Mortimer Sports Centre
  • M3NC 28
  • Team Sheet
  • Venue: Cleobury Mortimer Sports Centre
  • 13:30
  • Durham Palatinates Women's
  • 3 (T) V 0 (T)
  • London Lionhearts
  • Graham Sports Centre
  • WSL 58
  • Team Sheet
  • Venue: Graham Sports Centre
  • 14:00
  • Malory Eagles UEL W
  • 3 (T) V 0 (T)
  • DARKSTAR Derbyshire W
  • Ernest Bevin College
  • WSL 56
  • Team Sheet
  • Venue: Ernest Bevin College
  • 14:30
  • Essex Rebels Women
  • 3 (T) V 0 (T)
  • University of Nottingham Volleyball Women
  • Essex Sport Arena
  • WSL 57
  • Team Sheet
  • Venue: Essex Sport Arena
  • 14:00
  • MK City
  • 2 (T) V 3 (T)
  • London Inter Crocs
  • Glebe Farm School
  • W1 53
  • Team Sheet
  • Venue: Glebe Farm School
  • 14:00
  • Stockport Volleyball Club Women (W)
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Everton Belugas
  • Life Leisure Brinnington Park
  • W1 54
  • Team Sheet
  • Venue: Life Leisure Brinnington Park
  • 14:30
  • Bristol VC 1
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Dartford Chargers
  • Avanti Gardens School
  • W1 51
  • Team Sheet
  • Venue: Avanti Gardens School
  • 12:30
  • Urmston Grammar Volleyball W1
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Everton Narwhals
  • Urmston Grammar School
  • W2N 34
  • Team Sheet
  • Venue: Urmston Grammar School
  • 12:00
  • Bedminster Volleyball
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Richmond 2
  • Oasis Academy Brislington
  • W2S 34
  • Team Sheet
  • Venue: Oasis Academy Brislington
  • 12:30
  • Liverpool VC
  • 1 (T) V 3 (T)
  • York Falcons
  • Holly Lodge Girl's College
  • W3N 13a
  • Team Sheet
  • Venue: Holly Lodge Girl's College
  • 14:00
  • York Falcons
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Leeds Gorse Womens 3
  • Holly Lodge Girl's College
  • W3N 13b
  • Team Sheet
  • Venue: Holly Lodge Girl's College
  • 19:45
  • Malory Eagles UEL W
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Cambridge ARU Women
  • University of East London (Sports Dock)
  • WC55-QF
  • Team Sheet
  • Venue: University of East London (Sports Dock)
  • 11:30
  • Newcastle Staffs Ladies
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Leicester Athena W1
  • Madeley High School
  • WS38 - QF
  • Team Sheet
  • Venue: Madeley High School
  • 11:30
  • York Falcons
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Leeds Gorse Women's 2
  • Joseph Rowntree School
  • WS37 - QF
  • Team Sheet
  • Venue: Joseph Rowntree School
  • 12:00
  • Reading Aces
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Onyx Women London
  • Joseph Rowntree School
  • WS39 - QF
  • Team Sheet
  • Venue: Joseph Rowntree School
  • 14:30
  • London Bears Women
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Richmond 1
  • Elmgreen School
  • WS40 - QF
  • Team Sheet
  • Venue: Elmgreen School
  • 12:30
  • London Giants (M)
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Weymouth Beach
  • Caius House Youth Centre
  • M1 55
  • Team Sheet
  • Venue: Caius House Youth Centre
  • 13:30
  • Sheffield VC (M1)
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Liverpool
  • All Saints Sports Centre
  • M2N 20
  • Team Sheet
  • Venue: All Saints Sports Centre
  • 12:00
  • Southampton Ladies 1
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Dartford Chargers
  • Woodlands Community School
  • W1 79
  • Team Sheet
  • Venue: Woodlands Community School
  • 12:40
  • Rhinos Volleyball Cambridge Women
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Essex Trinity
  • Chesterton Sports Centre
  • W2C 2
  • Team Sheet
  • Venue: Chesterton Sports Centre
  • 14:00
  • Sussex Dolphins 1
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Bedminster Volleyball
  • Southwick Leisure Centre
  • W2S 5
  • Team Sheet
  • Venue: Southwick Leisure Centre
  • 11:30
  • Nottingham Rockets (W1)
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Wombourne V.C. Women
  • Harvey Hadden Sports Complex
  • W3C 3c
  • Team Sheet
  • Venue: Harvey Hadden Sports Complex
  • 14:30
  • Coventry & Warwick Riga 1
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Team SideOut Polonia (London)
  • Alan Higgs Centre
  • WC56-QF
  • Team Sheet
  • Venue: Alan Higgs Centre
  • 10:30
  • S.Q.U.A.D Men
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Spelthorne Lions
  • Bacons S.C.
  • MS52-QF
  • Team Sheet
  • Venue: Bacons S.C.
  • 12:30
  • Exeter Storm
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Team SideOut (London) M1
  • Plymstock School Sports Centre
  • MS53-QF
  • Team Sheet
  • Venue: Plymstock School Sports Centre
  • 14:30
  • Wigan Seahawks
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Intervolley Manchester
  • St Edmund Arrowsmith Catholic High School
  • MS50 - QF
  • Team Sheet
  • Venue: St Edmund Arrowsmith Catholic High School
  • 14:45
  • Coventry and Warwick Riga 1
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Oxford Volleyball Club Men
  • Alan Higgs Centre
  • MS51-QF
  • Team Sheet
  • Venue: Alan Higgs Centre
  • 12:00
  • Guildford International
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Wiltshire Mavericks
  • The Ashcombe Volleyball Centre
  • M2S 28
  • Team Sheet
  • Venue: The Ashcombe Volleyball Centre
  • 12:45
  • Coventry & Warwick Riga 1
  • 3 (T) V 1 (T)
  • London Lionhearts
  • Alan Higgs Centre
  • WSL 87
  • Team Sheet
  • Venue: Alan Higgs Centre
  • 13:30
  • Leicester Athena W1
  • 3 (T) V 1 (T)
  • London Inter Crocs
  • New College Leicester
  • W1 15
  • Team Sheet
  • Venue: New College Leicester
  • 12:00
  • Ashcombe Dorking 1
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Bedminster Volleyball
  • The Ashcombe Volleyball Centre
  • W2S 19
  • Team Sheet
  • Venue: The Ashcombe Volleyball Centre
  • 13:45
  • Team South Wales
  • 0 (T) V 3 (T)
  • London Giants (W)
  • Eastern Community Campus
  • W2S 30
  • Team Sheet
  • Venue: Eastern Community Campus
  • 12:00
  • Malory Eagles UEL M
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Richmond Docklands
  • Ernest Bevin College
  • MC70-QF
  • Team Sheet
  • Venue: Ernest Bevin College
  • 13:00
  • Black Country Men 1
  • 2 (T) V 3 (T)
  • University of Nottingham Volleyball Men
  • Cleobury Mortimer Sports Centre
  • MC71-QF
  • Team Sheet
  • Venue: Cleobury Mortimer Sports Centre
  • 14:00
  • Stockport Volleyball Club Men (M)
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Durham Palatinates Men's
  • Life Leisure Brinnington Park
  • MC68-QF
  • Team Sheet
  • Venue: Life Leisure Brinnington Park
  • 15:00
  • Essex Rebels Men
  • 3 (T) V 2 (T)
  • IBB Polonia London
  • University of Essex Sports Centre
  • MC69-QF
  • Team Sheet
  • Venue: University of Essex Sports Centre
  • 12:00
  • Leeds Gorse Women's 1
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Durham Palatinates Women's
  • Ruth Gorse Academy
  • WC53-QF
  • Team Sheet
  • Venue: Ruth Gorse Academy
  • 12:30
  • Essex Rebels Women
  • 3 (T) V 1 (T)
  • DARKSTAR Derbyshire W
  • University of Essex Sports Centre
  • WC54-QF
  • Team Sheet
  • Venue: University of Essex Sports Centre
  • 12:30
  • Essex Rebels Men
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Stockport Volleyball Club Men (M)
  • Essex Sport Arena
  • MSL 7
  • Team Sheet
  • Venue: Essex Sport Arena
  • 13:00
  • Tamworth Spartans
  • 2 (T) V 3 (T)
  • London Aces
  • Wilnecote Leisure Centre
  • M1 40
  • Team Sheet
  • Venue: Wilnecote Leisure Centre
  • 15:00
  • Manchester Marvels
  • 1 (T) V 3 (T)
  • London Giants (M)
  • Fairfield High School
  • M1 60
  • Team Sheet
  • Venue: Fairfield High School
  • 16:30
  • Hull Thunder
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Everton Dugongs
  • Allam Arena Hull University Sports Centre
  • M2N 36
  • Team Sheet
  • Venue: Allam Arena Hull University Sports Centre
  • 13:30
  • Wombourne V.C. Mens 1
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Dartford Crossers
  • Dudley Evolve
  • M2C 34
  • Team Sheet
  • Venue: Dudley Evolve
  • 14:30
  • Norwich Spikers Men
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Hounslow VC
  • Easton & Otley College
  • M2C 33
  • Team Sheet
  • Venue: Easton & Otley College
  • 11:30
  • Exeter Storm
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Guildford International
  • Riverside Leisure Centre
  • M2S 33
  • Team Sheet
  • Venue: Riverside Leisure Centre
  • 15:30
  • Essex Rebels Women
  • 3 (T) V 1 (T)
  • DARKSTAR Derbyshire W
  • Essex Sport Arena
  • WSL 48
  • Team Sheet
  • Venue: Essex Sport Arena
  • 12:30
  • Richmond 1
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Southampton Ladies 1
  • Kingston College Arena
  • W1 49
  • Team Sheet
  • Venue: Kingston College Arena
  • 13:30
  • Everton Belugas
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Dartford Chargers
  • Litherland High School
  • W1 50
  • Team Sheet
  • Venue: Litherland High School
  • 12:00
  • Everton Narwhals
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Manchester Marvels Mayhem
  • Litherland High School
  • W2N 23
  • Team Sheet
  • Venue: Litherland High School
  • 12:00
  • Leeds Gorse Women's 2
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Team Sunderland w
  • The Stephen Longfellow Academy
  • W2N 33
  • Team Sheet
  • Venue: The Stephen Longfellow Academy
  • 16:00
  • Tamworth Spartans*
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Urmston Grammar Volleyball W1
  • Wilnecote Leisure Centre
  • W2N 52
  • Team Sheet
  • Venue: Wilnecote Leisure Centre
  • 12:30
  • Northampton
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Herts VC
  • Moulton College
  • W2C 33
  • Team Sheet
  • Venue: Moulton College
  • 15:30
  • Norwich Spikers Women
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Rhinos Volleyball Cambridge Women
  • UEA Norwich Sportspark
  • W2C 31
  • Team Sheet
  • Venue: UEA Norwich Sportspark
  • 11:00
  • Cardiff Falcons
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Team South Wales
  • Fitzalan Highschool
  • W2S 33
  • Team Sheet
  • Venue: Fitzalan Highschool
  • 13:30
  • Richmond 2
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Bristol VC 2
  • Kingston College Arena
  • W2S 47
  • Team Sheet
  • Venue: Kingston College Arena
  • 11:30
  • Leicester Athena W2
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Wombourne V.C. Women
  • New College Leicester
  • W3C 12a
  • Team Sheet
  • Venue: New College Leicester
  • 11:30
  • Newcastle Staffs Ladies
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Nottingham Rockets (W1)
  • Madeley High School
  • W3C 13a
  • Team Sheet
  • Venue: Madeley High School
  • 12:00
  • Black Country Women
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Ashfield Vipers
  • Cleobury Mortimer Sports Centre
  • W3C 11a
  • Team Sheet
  • Venue: Cleobury Mortimer Sports Centre
  • 13:00
  • Nottingham Rockets (W1)
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Black Country Women 2
  • Madeley High School
  • W3C 13b
  • Team Sheet
  • Venue: Madeley High School
  • 13:00
  • Wombourne V.C. Women
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Lincoln Cannons Women
  • New College Leicester
  • W3C 12b
  • Team Sheet
  • Venue: New College Leicester
  • 13:30
  • Ashfield Vipers
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Darkstar Derbyshire II W
  • Cleobury Mortimer Sports Centre
  • W3C 11b
  • Team Sheet
  • Venue: Cleobury Mortimer Sports Centre
  • 14:00
  • Leicester Athena W2
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Lincoln Cannons Women
  • New College Leicester
  • W3C 12c
  • Team Sheet
  • Venue: New College Leicester
  • 14:00
  • Newcastle Staffs Ladies
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Black Country Women 2
  • Madeley High School
  • W3C 13c
  • Team Sheet
  • Venue: Madeley High School
  • 14:30
  • Black Country Women
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Darkstar Derbyshire II W
  • Cleobury Mortimer Sports Centre
  • W3C 11c
  • Team Sheet
  • Venue: Cleobury Mortimer Sports Centre
  • 11:00
  • Spelthorne Sharks (L1)
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Tendring Ladies
  • Egham S.C.
  • W3SE 14a
  • Team Sheet
  • Venue: Egham S.C.
  • 12:30
  • Sussex Dolphins 2
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Onyx Women London
  • The Triangle
  • W3SE 15a
  • Team Sheet
  • Venue: The Triangle
  • 12:30
  • Tendring Ladies
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Cambridge VC Women
  • Egham S.C.
  • W3SE 14b
  • Team Sheet
  • Venue: Egham S.C.
  • 13:30
  • Spelthorne Sharks (L1)
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Cambridge VC Women
  • Egham S.C.
  • W3SE 14c
  • Team Sheet
  • Venue: Egham S.C.
  • 14:00
  • Onyx Women London
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Dartford Warriors
  • The Triangle
  • W3SE 15b
  • Team Sheet
  • Venue: The Triangle
  • 15:00
  • Sussex Dolphins 2
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Dartford Warriors
  • The Triangle
  • W3SE 15c
  • Team Sheet
  • Venue: The Triangle
  • 10:30
  • Plymouth Mayflower VC
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Plymouth
  • Plymstock School Sports Centre
  • W3SW 8c
  • Team Sheet
  • Venue: Plymstock School Sports Centre
  • 11:30
  • City of Bristol Ladies
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Plymouth UTV (Unity Through Volleyball)
  • St. Brendans Sixth Form College
  • W3SW 7a
  • Team Sheet
  • Venue: St. Brendans Sixth Form College
  • 12:00
  • Southampton VC - Women 2
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Plymouth
  • Plymstock School Sports Centre
  • W3SW 8b
  • Team Sheet
  • Venue: Plymstock School Sports Centre
  • 13:00
  • Plymouth Mayflower VC
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Southampton VC - Women 2
  • Plymstock School Sports Centre
  • W3SW 8a
  • Team Sheet
  • Venue: Plymstock School Sports Centre
  • 13:00
  • Plymouth UTV (Unity Through Volleyball)
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Cheltenham & Gloucester Ladies
  • St. Brendans Sixth Form College
  • W3SW 7b
  • Team Sheet
  • Venue: St. Brendans Sixth Form College
  • 14:00
  • City of Bristol Ladies
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Cheltenham & Gloucester Ladies
  • St. Brendans Sixth Form College
  • W3SW 7c
  • Team Sheet
  • Venue: St. Brendans Sixth Form College
  • 12:00
  • Malory Eagles UEL M
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Leeds Gorse Men's 1
  • Ernest Bevin College
  • MSL 53
  • Team Sheet
  • Venue: Ernest Bevin College
  • 13:00
  • University of Nottingham Volleyball Men
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Durham Palatinates Men's
  • Jubilee Campus Sports Centre
  • MSL 54
  • Team Sheet
  • Venue: Jubilee Campus Sports Centre
  • 14:00
  • Newcastle Staffs Men 1
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Richmond Docklands
  • Sir Stanley Matthews Sports Centre
  • MSL 55
  • Team Sheet
  • Venue: Sir Stanley Matthews Sports Centre
  • 12:45
  • Weymouth Beach
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Black Country Men 1
  • Redlands Community Sports Hub
  • M1 38
  • Team Sheet
  • Venue: Redlands Community Sports Hub
  • 14:30
  • Coventry and Warwick Riga 1
  • 0 (T) V 3 (T)
  • London Aces
  • Centre AT7
  • M1 37
  • Team Sheet
  • Venue: Centre AT7
  • 15:45
  • Essex Blaze
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Cambridge ARU Men
  • St John Payne School
  • M1 39
  • Team Sheet
  • Venue: St John Payne School
  • 14:00
  • Liverpool
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Lincoln Cannons Men
  • Holly Lodge Girl's College
  • M2N 34
  • Team Sheet
  • Venue: Holly Lodge Girl's College
  • 14:45
  • Harrogate Volleyball Club
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Everton Dugongs
  • Rossett Sports Centre
  • M2N 35
  • Team Sheet
  • Venue: Rossett Sports Centre
  • 11:30
  • MK City Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Newmarket VC
  • Glebe Farm School
  • M2C 32
  • Team Sheet
  • Venue: Glebe Farm School
  • 14:00
  • London Baks
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Cambridge VC Men
  • Castle Green Sport Centre
  • M2C 35
  • Team Sheet
  • Venue: Castle Green Sport Centre
  • 15:00
  • City of Bristol
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Wessex Men 1
  • Oasis Academy Brislington
  • M2S 26
  • Team Sheet
  • Venue: Oasis Academy Brislington
  • 16:30
  • Richmond Bucks
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Wiltshire Mavericks
  • Kingston College Arena
  • M2S 31
  • Team Sheet
  • Venue: Kingston College Arena
  • 11:30
  • London Wildcats
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Northampton VC
  • Leigh Academy Blackheath
  • M3SE 5a
  • Team Sheet
  • Venue: Leigh Academy Blackheath
  • 13:00
  • Northampton VC
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Tendring Men
  • Leigh Academy Blackheath
  • M3SE 5b
  • Team Sheet
  • Venue: Leigh Academy Blackheath
  • 14:00
  • London Wildcats
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Tendring Men
  • Leigh Academy Blackheath
  • M3SE 5c
  • Team Sheet
  • Venue: Leigh Academy Blackheath
  • 12:30
  • Essex Rebels Women
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Coventry & Warwick Riga 1
  • Essex Sport Arena
  • WSL 7
  • Team Sheet
  • Venue: Essex Sport Arena
  • 15:00
  • Malory Eagles UEL W
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Leeds Gorse Women's 1
  • Ernest Bevin College
  • WSL 52
  • Team Sheet
  • Venue: Ernest Bevin College
  • 16:00
  • University of Nottingham Volleyball Women
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Durham Palatinates Women's
  • Jubilee Campus Sports Centre
  • WSL 54
  • Team Sheet
  • Venue: Jubilee Campus Sports Centre
  • 18:00
  • London Lionhearts
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Cambridge ARU Women
  • Mulberry Shoreditch Academy
  • WSL 9
  • Team Sheet
  • Venue: Mulberry Shoreditch Academy
  • 14:00
  • MK City
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Southampton Ladies 1
  • Glebe Farm School
  • W1 46
  • Team Sheet
  • Venue: Glebe Farm School
  • 14:00
  • Stockport Volleyball Club Women (W)
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Dartford Chargers
  • Life Leisure Brinnington Park
  • W1 47
  • Team Sheet
  • Venue: Life Leisure Brinnington Park
  • 16:30
  • Richmond 1
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Wessex Women 1
  • Kingston College Arena
  • W1 48
  • Team Sheet
  • Venue: Kingston College Arena
  • 12:30
  • Coventry & Warwick Riga 2
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Oxford Eagles
  • Centre AT7
  • W2C 32
  • Team Sheet
  • Venue: Centre AT7
  • 12:30
  • Ashcombe Dorking 1
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Bristol VC 2
  • The Ashcombe Volleyball Centre
  • W2S 31
  • Team Sheet
  • Venue: The Ashcombe Volleyball Centre
  • 11:30
  • The Miners Doncaster Ladies
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Manchester Moss Side Jaguars Women
  • Campsmount Academy
  • W3N 15a
  • Team Sheet
  • Venue: Campsmount Academy
  • 12:40
  • Chester Amazons
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Hull Thunder Ladies
  • Ellesmere Port Church of England Academy
  • W3N 14a
  • Team Sheet
  • Venue: Ellesmere Port Church of England Academy
  • 13:00
  • Manchester Moss Side Jaguars Women
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Leeds Gorse Womens 3
  • Campsmount Academy
  • W3N 15b
  • Team Sheet
  • Venue: Campsmount Academy
  • 14:10
  • Hull Thunder Ladies
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Liverpool VC
  • Ellesmere Port Church of England Academy
  • W3N 14b
  • Team Sheet
  • Venue: Ellesmere Port Church of England Academy
  • 14:30
  • The Miners Doncaster Ladies
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Leeds Gorse Womens 3
  • Campsmount Academy
  • W3N 15c
  • Team Sheet
  • Venue: Campsmount Academy
  • 15:10
  • Chester Amazons
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Liverpool VC
  • Ellesmere Port Church of England Academy
  • W3N 14c
  • Team Sheet
  • Venue: Ellesmere Port Church of England Academy
  • 20:30
  • London Giants (W)
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Richmond 2
  • Caius House Youth Centre
  • W2S 27
  • Team Sheet
  • Venue: Caius House Youth Centre
  • 12:30
  • Essex Rebels Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Leeds Gorse Men's 1
  • Essex Sport Arena
  • MSL 50
  • Team Sheet
  • Venue: Essex Sport Arena
  • 14:00
  • Malory Eagles UEL M
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Team Sunderland
  • Ernest Bevin College
  • MSL 52
  • Team Sheet
  • Venue: Ernest Bevin College
  • 12:30
  • London Giants (M)
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Cambridge ARU Men
  • Caius House Youth Centre
  • M1 36
  • Team Sheet
  • Venue: Caius House Youth Centre
  • 13:00
  • Tamworth Spartans
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Weymouth Beach
  • Wilnecote Leisure Centre
  • M1 31
  • Team Sheet
  • Venue: Wilnecote Leisure Centre
  • 15:00
  • Manchester Marvels
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Coventry and Warwick Riga 1
  • Fairfield High School
  • M1 42
  • Team Sheet
  • Venue: Fairfield High School
  • 14:00
  • Liverpool
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Hull Thunder
  • Holly Lodge Girl's College
  • M2N 32
  • Team Sheet
  • Venue: Holly Lodge Girl's College
  • 15:30
  • Lincoln Cannons Men
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Sheffield VC (M1)
  • Riseholme College (Showground Campus)
  • M2N 8
  • Team Sheet
  • Venue: Riseholme College (Showground Campus)
  • 12:00
  • Newcastle Staffs Men 2
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Wigan Seahawks
  • Madeley High School
  • M3NW 14a
  • Team Sheet
  • Venue: Madeley High School
  • 13:30
  • Wigan Seahawks
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Intervolley Manchester
  • Madeley High School
  • M3NW 14b
  • Team Sheet
  • Venue: Madeley High School
  • 10:30
  • Bradford Eagles Men
  • 0 (T) V 3 (T)
  • York Vikings
  • Hanson Academy
  • M3NC 23c
  • Team Sheet
  • Venue: Hanson Academy
  • 12:00
  • Kings of Court Boston Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Coventry and Warwick Riga 2
  • Peter Paine Performance Centre
  • M3NC 22a
  • Team Sheet
  • Venue: Peter Paine Performance Centre
  • 12:00
  • Wombourne V.C. Mens 2
  • 0 (T) V 3 (T)
  • York Vikings
  • Hanson Academy
  • M3NC 23b
  • Team Sheet
  • Venue: Hanson Academy
  • 13:00
  • Bradford Eagles Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Wombourne V.C. Mens 2
  • Hanson Academy
  • M3NC 23a
  • Team Sheet
  • Venue: Hanson Academy
  • 13:30
  • Coventry and Warwick Riga 2
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Sheffield VC (M2)
  • Peter Paine Performance Centre
  • M3NC 22b
  • Team Sheet
  • Venue: Peter Paine Performance Centre
  • 14:00
  • Kings of Court Boston Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Sheffield VC (M2)
  • Peter Paine Performance Centre
  • M3NC 22c
  • Team Sheet
  • Venue: Peter Paine Performance Centre
  • 11:00
  • Tendring Men
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Leicester Volleyball Club
  • Tendring Technology College
  • M3SE 17a
  • Team Sheet
  • Venue: Tendring Technology College
  • 13:30
  • Leicester Volleyball Club
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Invicta Volleyball Men
  • Tendring Technology College
  • M3SE 17b
  • Team Sheet
  • Venue: Tendring Technology College
  • 14:30
  • GNG Bedford
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Essex Estonians
  • Trinity Arts & Leisure
  • M3SE 18
  • Team Sheet
  • Venue: Trinity Arts & Leisure
  • 14:30
  • Tendring Men
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Invicta Volleyball Men
  • Tendring Technology College
  • M3SE 17c
  • Team Sheet
  • Venue: Tendring Technology College
  • 12:00
  • Reading Aces Men
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Southampton Volleyball Club Men
  • Kendrick School
  • M3SW 13a
  • Team Sheet
  • Venue: Kendrick School
  • 13:30
  • Southampton Volleyball Club Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Bedminster Volleyball Men
  • Kendrick School
  • M3SW 13b
  • Team Sheet
  • Venue: Kendrick School
  • 14:00
  • Cardiff Panthers
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Worthing Men's 1
  • Fitzalan Highschool
  • M3SW 12b
  • Team Sheet
  • Venue: Fitzalan Highschool
  • 14:30
  • Reading Aces Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Bedminster Volleyball Men
  • Kendrick School
  • M3SW 13c
  • Team Sheet
  • Venue: Kendrick School
  • 15:00
  • Essex Rebels Women
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Leeds Gorse Women's 1
  • Essex Sport Arena
  • WSL 50
  • Team Sheet
  • Venue: Essex Sport Arena
  • 16:15
  • Team SideOut Polonia (London)
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Malory Eagles UEL W
  • University of East London (Sports Dock)
  • WSL 49
  • Team Sheet
  • Venue: University of East London (Sports Dock)
  • 12:30
  • Dartford Chargers
  • 3 (T) V 2 (T)
  • MK City
  • Dartford Technology College
  • W1 40
  • Team Sheet
  • Venue: Dartford Technology College
  • 16:00
  • Tamworth Spartans*
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Manchester Marvels Mayhem
  • Wilnecote Leisure Centre
  • W2N 18
  • Team Sheet
  • Venue: Wilnecote Leisure Centre
  • 12:30
  • Oxford Eagles
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Essex Trinity
  • Ferry Leisure Centre
  • W2C 29
  • Team Sheet
  • Venue: Ferry Leisure Centre
  • 12:50
  • Norwich Spikers Women
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Northampton
  • UEA Norwich Sportspark
  • W2C 30
  • Team Sheet
  • Venue: UEA Norwich Sportspark
  • 11:30
  • Bristol VC 2
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Sussex Dolphins 1
  • Avanti Gardens School
  • W2S 43
  • Team Sheet
  • Venue: Avanti Gardens School
  • 12:00
  • Bedminster Volleyball
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Cardiff Falcons
  • Oasis Academy Brislington
  • W2S 28
  • Team Sheet
  • Venue: Oasis Academy Brislington
  • 13:30
  • S.Q.U.A.D Men
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Tamworth Spartans
  • London Copperbox Arena
  • MS47-R3
  • Team Sheet
  • Venue: London Copperbox Arena
  • 14:45
  • Team SideOut (London) M1
  • 3 (T) V 0 (T)
  • URBOND VC Portsmouth Men
  • London Nautical School
  • MS48 - R3
  • Team Sheet
  • Venue: London Nautical School
  • 15:00
  • Malory Eagles UEL M
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Newcastle Staffs Men 1
  • Ernest Bevin College
  • MSL 47
  • Team Sheet
  • Venue: Ernest Bevin College
  • 18:30
  • IBB Polonia London
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Leeds Gorse Men's 1
  • Northolt High school
  • MSL 48
  • Team Sheet
  • Venue: Northolt High school
  • 15:00
  • City of Bristol
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Guildford International
  • Oasis Academy Brislington
  • M2S 30
  • Team Sheet
  • Venue: Oasis Academy Brislington
  • 12:00
  • Malory Eagles UEL W
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Cambridge ARU Women
  • Ernest Bevin College
  • WSL 46
  • Team Sheet
  • Venue: Ernest Bevin College
  • 16:30
  • Team SideOut Polonia (London)
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Leeds Gorse Women's 1
  • Northolt High school
  • WSL 47
  • Team Sheet
  • Venue: Northolt High school
  • 13:30
  • Leicester Athena W1
  • 2 (T) V 3 (T)
  • MK City
  • New College Leicester
  • W1 45
  • Team Sheet
  • Venue: New College Leicester
  • 11:30
  • Newcastle Staffs Ladies
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Darkstar Derbyshire II W
  • The Orme Academy
  • WS31-R3
  • Team Sheet
  • Venue: The Orme Academy
  • 12:00
  • Reading Aces
  • 3 (T) V 2 (T)
  • Cardiff Falcons
  • Kendrick School
  • WS33-R3
  • Team Sheet
  • Venue: Kendrick School
  • 12:30
  • Richmond 1
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Oxford Eagles
  • White Horse Leisure and Tennis Centre
  • WS36-R3
  • Team Sheet
  • Venue: White Horse Leisure and Tennis Centre
  • 13:30
  • MK City
  • 0 (T) V 3 (T)
  • London Bears Women
  • Glebe Farm School
  • WS35-R3
  • Team Sheet
  • Venue: Glebe Farm School
  • 14:00
  • Onyx Women London
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Portsmouth
  • Kensington Aldridge Academy
  • WS34 - R3
  • Team Sheet
  • Venue: Kensington Aldridge Academy
  • 15:00
  • Leicester Athena W1
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Cheltenham & Gloucester Ladies
  • New College Leicester
  • WS32-R3
  • Team Sheet
  • Venue: New College Leicester
  • 15:30
  • York Falcons
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Manchester Moss Side Jaguars Women
  • York St John University Sports fields
  • WS29-R3
  • Team Sheet
  • Venue: York St John University Sports fields
  • 16:45
  • Leeds Gorse Women's 2
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Sheffield VC (W1)
  • Ruth Gorse Academy
  • Conceded by Sheffield Sheffield VC (W1)
  • Team Sheet
  • Venue: Ruth Gorse Academy
  • 12:00
  • DARKSTAR Derbyshire
  • 2 (T) V 3 (T)
  • Coventry and Warwick Riga 1
  • Derby University Sports Centre
  • MS44- R3
  • Team Sheet
  • Venue: Derby University Sports Centre
  • 12:30
  • Bristol VC Men
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Exeter Storm
  • Avanti Gardens School
  • MS49-R3
  • Team Sheet
  • Venue: Avanti Gardens School
  • 12:30
  • York Vikings
  • 1 (T) V 3 (T)
  • Wigan Seahawks
  • York St John University Sports fields
  • MS42-R3
  • Team Sheet
  • Venue: York St John University Sports fields
  • 13:15
  • Oxford Volleyball Club Men
  • 3 (T) V 0 (T)
  • Leicester Volleyball Club
  • Oxford High School
  • MS45-R3
  • Team Sheet
  • Venue: Oxford High School
  • 14:00
  • Liverpool
  • 0 (T) V 3 (T)
  • Intervolley Manchester
  • Holly Lodge Girl's College
  • MS43-R3
  • Team Sheet
  • Venue: Holly Lodge Girl's College
  • 15:35
  • Spelthorne Lions
  • 3 (T) V 1 (T)
  • Watford Volleyball Club
  • Egham S.C.
  • MS46-R3
  • Team Sheet
  • Venue: Egham S.C.